Jesteś tutaj

Pierwszy market Kaufland w Lublinie

Wczoraj, 14 lutego br. otwarto pierwszy market Kaufland w Lublinie. Sklep zlokalizowany jest przy ul. Droga Męczenników Majdanka. Tego dnia oprócz standardowo bogatej oferty sieci, na którą składa się ponad 15 tys. różnych produktów, na klientów czekały dodatkowe atrakcje i promocje.

Nowy Kaufland w dzielnicy Bronowice będzie już 210 obiektem sieci w Polsce. Powierzchnia sprzedażowa marketu wynosi ok. 2 tys. mkw. Sklep wyróżnia się szeroką i zróżnicowaną ofertą. Klienci znajdą w nim ponad 15 tys. produktów, w tym artykuły świeże – owoce i warzywa, pieczywo prosto z pieca, kurczaka z grilla oraz mięso, sery i wędliny dostępne zarówno przy ladzie, jak i w części samoobsługowej. To wszystko uzupełnia szeroka oferta artykułów przemysłowych, m.in. tekstyliów, kosmetyków, artykułów dziecięcych, AGD oraz RTV. Klienci mogą skorzystać także z kawomatu.

W sklepie można połączyć się z darmową siecią Wi-Fi. Poruszanie się po obiekcie ułatwia intuicyjny system prowadzenia klienta oparty na identyfikacji kolorystycznej i graficznej spójny z oznaczeniami stosowanymi w gazetkach reklamowych sieci. Komfort podczas zakupów klientom zapewniają szerokie, bezkolizyjne alejki i niskie regały ułatwiające zdjęcie towaru z półki. W pasażu dostępna jest także piekarnia-cukiernia z funkcją bistro i kawiarnią, w której klienci mogą zamówić między innymi kawę, kanapki, pizzę wypiekaną na miejscu, a także lody.

W dniu otwarcia na klientów czekało wiele atrakcji. Dla odwiedzających przygotowano słodki poczęstunek oraz degustacje różnych grup produktów. Osoby zainteresowane korzystaniem z dodatkowych promocji miały możliwość dokonania rejestracji karty PAYBACK przy specjalnym stoisku. Będzie to także doskonała okazja, aby wziąć udział w konkursie i wygrać nagrody rzeczowe oraz karty podarunkowe.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Dzisiaj został otwarty nowy Kaufland we Wrocławiu. Sklep położony jest w dzielnicy Karłowice na skrzyżowaniu ul. Długosza i Czajkowskiego. W dniu otwarcia oprócz standardowo bogatej oferty sieci, na którą składa się ponad 15 tys. różnych produktów, na klientów czekają liczne atrakcje i promocje.

Początek 2019 roku jest kolejnym etapem rozwoju sieci Kaufland w Polsce. Kaufland planuje wkrótce otworzyć cztery nowe sklepy – we Wrocławiu, Lublinie, Nowym Sączu i Gliwicach. Pierwszą oddaną do użytku inwestycją będzie ta wrocławska. Sklep będzie mieścił się na rogu ul. Długosza i Czajkowskiego, a jego powierzchnia sprzedaży wyniesie około 2,8 tys. mkw.

X