Jesteś tutaj

SPAR Polska rozdał nagrody w loterii wiosennej

Wiosenna Loteria SPAR Polska wystartowała wraz z rozpoczęciem sezonu grillowego i nawiązywała do ulubionej formy spędzania przez Polaków wolnego czasu. Nagrodą główną w tej edycji zabawy dla klientów sieci był najnowszy model Thermomixa TM6, który wygrała pani Aleksandra. Szczęśliwego zakupu dokonała w sklepie SPAR w Ślemieniu, gdzie odebrała też w zeszłym tygodniu swoją wygraną. Do wygrania były również grille węglowe, rozdrabniacze elektryczne oraz okulary przeciwsłoneczne.

Aby wziąć udział w Wiosennej Loterii wystarczyło kupić minimum 2 różne produkty z Wiosennego TOP 10, znajdującego się w jednym z 3 kolejnych wydań gazetki SPAR. Zakupione produkty musiały znajdować się na jednym paragonie. Swoje zgłoszenie można było szybko i wygodnie zrealizować wysyłając SMS lub rejestrując swój udział na stronie www.loteriaspar.pl. Losowanie nagród odbywało się co dwa tygodnie, natomiast losowanie nagrody głównej miało miejsce na koniec Wiosennej Loterii SPAR Polska.

SPAR Polska już zapowiada kolejną edycję, tym razem urodzinowej, loterii, która wystartuje pod koniec wakacji.

Kategoria: 

Podobne artykuły

W tym roku SPAR obchodzi swoje 21. urodziny w Polsce. Z tej okazji sieć przygotowała dla swoich klientów konkurs z blisko 70 atrakcyjnymi nagrodami, który potrwa od 24 sierpnia do 1 października br.

SPAR Polska 11 września br. otworzył w Krakowie swój 250. sklep. Tydzień wcześniej, z lokalizacją w Wodzisławiu-Kokoszycach, otwarty został 10. supermarket EUROSPAR w Polsce.

X