Jesteś tutaj

Advertisement

SPAR Polska rozdał nagrody w loterii wiosennej

Wiosenna Loteria SPAR Polska wystartowała wraz z rozpoczęciem sezonu grillowego i nawiązywała do ulubionej formy spędzania przez Polaków wolnego czasu. Nagrodą główną w tej edycji zabawy dla klientów sieci był najnowszy model Thermomixa TM6, który wygrała pani Aleksandra. Szczęśliwego zakupu dokonała w sklepie SPAR w Ślemieniu, gdzie odebrała też w zeszłym tygodniu swoją wygraną. Do wygrania były również grille węglowe, rozdrabniacze elektryczne oraz okulary przeciwsłoneczne.

Aby wziąć udział w Wiosennej Loterii wystarczyło kupić minimum 2 różne produkty z Wiosennego TOP 10, znajdującego się w jednym z 3 kolejnych wydań gazetki SPAR. Zakupione produkty musiały znajdować się na jednym paragonie. Swoje zgłoszenie można było szybko i wygodnie zrealizować wysyłając SMS lub rejestrując swój udział na stronie www.loteriaspar.pl. Losowanie nagród odbywało się co dwa tygodnie, natomiast losowanie nagrody głównej miało miejsce na koniec Wiosennej Loterii SPAR Polska.

SPAR Polska już zapowiada kolejną edycję, tym razem urodzinowej, loterii, która wystartuje pod koniec wakacji.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Sieć SPAR uruchomiła dwa nowe sklepy w miejscowościach Czarnowąsy i Rzuchowa. Tym samym liczba sklepów sieci w Polsce zwiększyła się do 230.

Sąd Okręgowy w Kielcach uznał, że jedynym uprawnionym do licencji i używania znaków SPAR w Polsce jest SPAR POLSKA S.A.

X