Jesteś tutaj

Advertisement

Zmodernizowana Biedronka w Częstochowie

Sklep sieci Biedronka w Częstochowie przy ul. Warszawskiej 43 otwarto po modernizacji. Sklep przyciąga klientów nowoczesnym wyglądem – elewacją w eleganckim kolorze oraz dużymi przeszkleniami.

Funkcjonujący od 2012 r. sklep zmienił się nie tylko na zewnątrz. Placówka działa teraz w formacie 2.0. Oznacza on zmienione ustawienie produktów na sali sprzedaży, na której wydzielone zostały strefy z pieczywem, owocami, warzywami oraz kosmetykami i oznaczone moduły z artykułami promocyjnymi. Sklep stał się też bardziej przyjazny środowisku: zastosowano w nim m.in. oświetlenie LED oraz regały chłodnicze, wykorzystujące przyjazny dla środowiska gaz CO2.

Kategoria: 

Podobne artykuły

W Lubaczowie został otwarty po remoncie sklep Biedronka przy ul. Mickiewicza 103. Działanie to wpisuje się w plan modernizacji placówek sieci w całym kraju. Z okazji ponownego otwarcia obiektu w Lubaczowie dla klientów przygotowano specjalną ofertę produktów w okazyjnych cenach.

Jeronimo Martins Polska, właściciel sieci Biedronka, po raz kolejny w szczególny sposób docenia swoich pracowników poprzez decyzję o przyznaniu nagrody specjalnej. Firma przeznaczyła na ten cel środki w wysokości ponad 56 mln zł. Nagrodę otrzymały osoby na stanowiskach nieobjętych systemem ocen menedżerskich.

X