Jesteś tutaj

V Ogólnopolskie Forum Uczestników i Partnerów Handlowych PGZ Kupiec

Data wydarzenia: 
2019-10-24
Nazwa: 
V Ogólnopolskie Forum Uczestników i Partnerów Handlowych PGZ Kupiec
Organizator: 
Polska Grupa Zakupowa Kupiec
Adres: 
Hotel Nosalowy Dwór w Zakopanem

Dnia 24 października br., w hotelu Nosalowy Dwór w Zakopanem odbędzie się V Ogólnopolskie Forum Uczestników i Partnerów Handlowych Polskiej Grupy Zakupowej Kupiec. Jest to jedno z ważniejszych wydarzeń z życia PGZ Kupiec. Corocznie kontrahenci z różnych branż prezentują w formie stoisk wystawienniczych swoje produkty i usługi szerokiej grupie uczestników rynku.  W tegorocznej edycji Forum swój udział potwierdziło blisko 350 osób, które będą mogły zapoznać się z ofertą prezentowaną na 80. stoiskach wystawienniczych. 

Równocześnie z częścią wystawienniczą odbędą się wykłady o tematyce związanej z funkcjonowaniem polskiego handlu oraz konferencja prasowa z udziałem właścicieli sklepów i zarządem Grupy PGZ Kupiec.

Rozstrzygnięty zostanie także piąty plebiscyt „Złoty Dukat Kupca” w trakcie, którego wyłonieni zostaną zwycięzcy w trzech kategoriach: Sklep Roku 2019, Producent Roku 2019 i Dystrybutor Roku 2019. 

W części wieczornej wszyscy zaproszeni goście zostaną zaproszeni na bankiet z atrakcyjnym pakietem rozrywek.

Całe wydarzenie poprowadzi dziennikarz i prezenter telewizyjny Andrzej Sołtysik.

Polska Grupa Zakupowa Kupiec liczy obecnie 257 placówek zlokalizowanych na terenie województw: śląskiego, małopolskiego, świętokrzyskiego, dolnośląskiego, mazowieckiego, opolskiego i łódzkiego. Założycielami i głównymi udziałowcami PGZ Kupiec są właściciele placówek handlowych wchodzących w jej struktury. Wszystkie sklepy należące do grupy, reprezentują wysoki standard oraz posiadają wieloletnią tradycję na rynku.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Data wydarzenia: 
2018-11-14

IV Forum Uczestników i Partnerów Handlowych Polskiej Grupy Zakupowej KUPIEC odbędzie się w dniu 14 listopada 2018 r., w Wiśle w Hotelu Gołębiewski****. Forum ma charakter ogólnopolski  i jest okazją do spotkania w jednym miejscu i czasie ponad 300 reprezentantów producentów, dystrybutorów oraz detalistów.

Data wydarzenia: 
2017-09-21

Fresh Market 2017 to spotkanie dostawców świeżych owoców i warzyw z kupcami reprezentującymi sieci handlowe. Tegoroczna, Jubileuszowa X-Edycja, odbędzie się 21 września w Centrum Konferencyjnym Mazurkas w Ożarowie Mazowieckim. 

X