Jesteś tutaj

Rozstrzygnięcie konkursu Design by Śliwka Nałęczowska

Dnia 15 kwietnia odbyła się konferencja i wernisaż prac konkursowych Design by Śliwka Nałęczowska. To już druga edycja konkursu skierowanego do grafików, pasjonatów wzornictwa oraz designu –zarówno profesjonalistów jak i amatorów. Należało zaprojektować nadruk na puszkę pralin Śliwki Nałęczowskiej. Jury pod przewodnictwem prof. Ksawerego Piwockiego z ponad 2000 zgłoszeń wyłoniło 12 laureatów.

Zwycięski okazał się projekt wykonany przez Jadwigę Popiel. Drugą lokatę zajęła Iwona Kalitan-Młodkowska. Trzecie miejsce zajęła Angelika Mata.

Galeria: 
Kategoria: 

Podobne artykuły

Śliwka Nałęczowska ogłasza drugą edycję konkursu Design by Śliwka Nałęczowska. Pasjonaci designu i grafiki mają za zadanie zaprojektować nadruk na puszkę pralin, będący interpretacją hasła „Śliwka Nałęczowska - polski specjał na prezent. Idealny upominek z Polski”. Przewodniczącą jury została aktorka i miłośniczka designu, Małgorzata Socha. Na zwycięzców czekają wysokie nagrody finansowe i zapasy pralin. Zgłoszenia można przesyłać od 1 lutego do 20 marca przez www.designbysliwkanaleczowska.pl

Przepisy kulinarne video można już dziś znaleźć nie tylko na kanale Podravka Polska w serwisie YouTube, ale i na stronie Vegeta.pl. Dla wszystkich szukających inspiracji i nowych pomysłów, filmy kulinarne Vegeta będą idealną pomocą.  

X