Jesteś tutaj

Tymbark – naturalnie do posiłku. Nowa kampania marki

Głównym bohaterem najnowszej kampanii marki jest butelka napoju Tymbark. Przekazywana z rąk do rąk, jest wszędzie tam, gdzie konsumenci potrzebują owocowego orzeźwienia i naturalnie pysznego uzupełnienia posiłku. Napoje Tymbark – doceniane za wysoką jakość, smaczną, naturalną zawartość – bez zbędnych konserwantów i sztucznych barwników – są świetną propozycją na każdą okazję. Doskonale sprawdzą się nie tylko podczas rodzinnego obiadu, ale także w plenerze – na grillu, pikniku czy imprezie z przyjaciółmi. To dzięki nim, chwile spędzane wspólnie z bliskimi nabierają wyjątkowego smaku i na długo pozostają w pamięci. Najnowszy spot Tymbarku będzie emitowany w największych stacjach telewizyjnych, takich jak TVP, TVN, czy Polsat, na kanałach tematycznych, a także w serwisach VOD oraz You Tube.

Tymbark to zdecydowany lider w kategorii owocowych napojów niegazowanych. W napojowej ofercie marki znajdziemy kultowe smaki, inspirowane letnimi owocami, takie jak: jabłko-mięta, jabłko-wiśnia, jabłko-brzoskwinia, jabłko-czerwona porzeczka oraz unikalne nowości z witaminami – jabłko-gruszka i jabłko-rabarbar. Napoje Tymbark dostępne są w różnych formatach opakowań: m.in. w kartonach 1 l oraz butelkach PET 2 l.

Zapraszamy do obejrzenia spotu:

https://www.youtube.com/watch?v=J6COgj2K0cI

Galeria: 
Kategoria: 

Podobne artykuły

Turniej „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” wkracza w decydującą fazę. W dniach 4 – 27 kwietnia w każdym województwie wyłonione zostaną najlepsze zespoły dziewcząt i chłopców w wieku od 8 do 12 lat. Mistrzowie w kategoriach U-10 i U-12 będą reprezentować swoje województwa w Finale Ogólnopolskim w Warszawie i staną przed szansą zagrania na stadionie PGE Narodowym.

Słowa dają moc! Zwłaszcza, gdy chodzi o sportowy doping – mogą dodać energii i ponieść do zwycięstwa. Tymbark postanowił to udowodnić dzięki wielkiej akcji promocyjnej Każdy może się dołączyć do wspólnego kibicowania i zyskać szansę na zdobycie cennych piłkarskich nagród.  W wybranych sklepach oraz na stacjach benzynowych, w zamian za promocyjny zakup można odebrać też opaskę z hasłem, które ma moc.

X

Przeczytaj również